ul. Podgórna 50c /17
65-246 Zielona Góra
tel./fax 68 328 24 19

Polski English

Strona główna > Mierniki

Mierniki

W tym dziale przygotowaliśmy wiele rodzajów przyrządów do pomiaru między innymi temperatury, częstotliwości, napięcia elektrycznego oraz prądu. W zależności od modelu mogą one znaleźć zastosowanie zarówno podczas użytku amatorskiego, jak i profesjonalnego - nawet w laboratoriach i obiektach odpowiedzialnych za kontrolę jakości.

Oferujemy mierniki cyfrowe (w tym aparatowe i przenośne), wielokanałowe z rejestracją, a także wysokiego napięcia, gwarantując ich najwyższą jakość oraz dokładność pomiaru. Polecamy również analizatory parametrów sieci, dostępne w dwóch wariantach fazowych. Wszystkie proponowane przyrządy zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi unijnymi oraz polskimi normami. W celu zapoznania się z parametrami naszych mierników, zachęcamy do zapoznania się z udostępnionymi kartami katalogowymi.

Możemy również przygotować dla Państwa mierniki według indywidualnej specyfikacji. W tym celu, zapraszamy do skorzystania z naszego formularza kontaktowego, uwzględniając niezbędne parametry i dodatkowe wymagania.

Analizatory parametrów sieci

Aby poprawnie sprawdzić jakość energii elektrycznej wymagane jest zastosowanie dedykowanych przyrządów. Należą do nich analizatory parametrów sieci, które oferujemy zarówno w wariancie trój-, jak i jednofazowym - w tym model przeznaczony do pracy czteroprzewodowej. Można je wykorzystać jako rejestrator zdarzeń, a także odkształceń sygnałów.

Cyfrowe

Do pomiaru wielkości elektrycznych oraz nieelektrycznych stosowane są mierniki cyfrowe tablicowe oraz mocowane na szynie DIN 35 mm. W naszej ofercie znajdują się przyrządy do pomiaru napięcia stałego i zmiennego, prądu stałego i zmiennego, częstotliwości, kąta przesunięcia fazowego, mocy czynnej i biernej w sieci jednofazowej i trójfazowej. Oferujemy także mierniki do pomiaru temperatury i wilgotności, obrotów i innych wielkości nieelektrycznych. Realizujemy również zamówienia niestandardowe na przyrządy o parametrach i funkcjach innych niż katalogowe.

Cyfrowe aparatowe

W naszej ofercie zostały uwzględnione również mierniki przeznaczone do użytku profesjonalnego. Są nimi modele cyfrowe aparatowe, które przygotowaliśmy w wersji bez obudowy, jak i w wariancie zabudowanym. Spełniają one wszystkie obowiązujące polskie oraz europejskie normy (w tym PN-EN 61010-1).

Wielokanałowe z rejestracją

Zajmujemy się produkcją specjalistycznych przyrządów do pomiaru i rejestracji sygnałów napięciowych, prądowych, z czujników termorezystancyjnych i termopar. Są nimi mierniki wielokanałowe z rejestracją wyników w wewnętrznej pamięci urządzenia. Wyposażyliśmy je w 16 wejść pomiarowych, interfejs komunikacyjny oraz siedem wyjść przekaźnikowych, które można konfigurować zgodnie z indywidualnymi potrzebami.

Cyfrowe przenośne

Udostępniamy przenośne mierniki cyfrowe przeznaczone do pomiaru napięć 1000 i 600 V, rezystancji i temperatury. Przyrządy te przystosowane są do pracy w trudnych warunkach środowiskowych. Posiadają wzmocnioną szczelność obudowy IP54 oraz przygotowane są do pracy w miejscach zagrożonych wybuchem.

Wysokiego napięcia

W wydziałach kontroli jakości i innych specjalistycznych obiektach, wymagane są dużo bardziej specjalistyczne przyrządy pomiarowe. Dlatego nasza oferta została poszerzona o mierniki wysokiego napięcia, umożliwiające bezpieczne wykonanie pomiarów w zakresie 0...6000 V AC/DC.

C 2020 Metest & Brodex Radosław Rudziński